#IDEE #KONCEPCJE #STRATEGIA #SŁOWA #OBRAZY #360 #FILOZOFIA #KULTURA #STORYTELLING #NEWPRODUCTDEVELOPMENT #DIGITAL #DESIGN #SHOPPER #MOBILE
Szukaj

ŁOWICZ SOSY EGZOTYCZNE

Czy zwykłe, domowe posiłki mogą zamienić się w wykwintne, egzotyczne potrawy? Czy makaron z sosem może być czymś więcej? Oczywiście, trzeba tylko chcieć i wybrać „partnera”, który o egzotyce wie wszystko.

JAK

przekonać konsumenta, że może odmienić swoją codzienną kuchnię? Co więcej, że może zrobić to bez trudu?

Zaczynamy od pokazania czym nasze sosy różnią się od konkurencji. Tym, że wszystko, co jest potrzebne do przygotowania konsument trzyma w rękach. Sosów egzotycznych Łowicz używa się jak wszystkich innych produktów na rynku tyle, że do mięsa dodaje się gotowe, specjalnie skomponowane mieszanki ziół, które znajdują się na wieczku opakowania i nadają wyjątkowego smaku.

Skoro nie trzeba „biegać po sklepach” w poszukiwaniu specjalnych ziół, by przygotować prawdziwie egzotyczne danie, to dlaczego nie sięgnąć po gotowy sos Łowicz ze świeżych warzyw z wyraźną nutą przypraw!

TAK

powstała kampania składająca się z trzech spotów, z których każdy promował inny sos, ale zawsze mówił Łowicz. Samo najlepsze.