#IDEE #KONCEPCJE #STRATEGIA #SŁOWA #OBRAZY #360 #FILOZOFIA #KULTURA #STORYTELLING #NEWPRODUCTDEVELOPMENT #DIGITAL #DESIGN #SHOPPER #MOBILE
Szukaj

MySpring

- Źródło wody w Twoim domu -

Źródło wody to centrum życiowe każdej rodziny. W naszym wypadku jest to agregat z wodą mySpring o pojemności dedykowanej gospodarstwom domowym.

JAK

zmienić postrzeganie agregatów do wody? Każdy kojarzy je z urządzeniami, które doskonale sprawdzają się w firmach, ale nie w domu! Jak długo przeciętna rodzina będzie zużywać jeden baniak wody? Czy będzie to higieniczne i wygodne?

Postanowiliśmy przedstawić pozytywy korzystania z agregatów do wody w domu. Głównym aspektem i głównym zaskoczeniem jest produkcja baniaków z wodą o zmniejszonej pojemności oraz darmowa dostawa z wniesieniem „butli” do kuchni. Gwarantuje to zarówno higieniczną czystość wody, jak i dużą wygodę.

Nakręciliśmy dwa ok. 1,5-minutowe spoty, które w zabawny sposób prezentowały zalety posiadania zawsze świeżej wody w domu. W spocie „Ja i moja rodzina” agregat mySpring był nie tylko centralnym punktem w domu, ale również narratorem spotu.

Oba filmy dostępne były na stronach Nestle Waters w kilku krajach Europy, m.in. Niemczech, Rosji i Hiszpanii.

TAK

powstała kampania mySpring. Źródło wody w Twoim domu.